* Anl?k üyeleraras? ileti

Sohbet kutusu bulunamadı.

* Kullan?c? bilgisi

Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

* ?u an aktif olanlar

• Nokta Ziyaretçi: 35
  • Nokta Gizli: 0
  • Nokta Üye: 0

Çevrimiçi kullanıcı bulunmuyor.

* ?statistikler

• stats Toplam Üye: 28
  • stats Toplam İleti: 657
  • stats Toplam Konu: 288
  • stats Toplam Kategori: 11
  • stats Toplam Bölüm: 58
  • stats En Çok Çevrimiçi: 2029

* Son ?letiler/Konular

Ynt: Ev ??lerinde Basit Öneriler Gönderen: uzumbaba
[12 Mayıs 2020, 17:01:31]

Ynt: Pratik Bilgiler Gönderen: uzumbaba
[19 Mart 2019, 00:44:57]

Ynt: Pratik Bilgiler Gönderen: uzumbaba
[27 Temmuz 2014, 02:07:46]

Pratik Bilgiler Gönderen: uzumbaba
[27 Temmuz 2014, 01:55:14]

Ynt: Ev ??lerinde Basit Öneriler Gönderen: uzumbaba
[29 Mayıs 2014, 23:48:15]

* Yönetim

uzumbaba admin uzumbaba
Yönetici

* En Popüler Bölümler

* ?nternette ara

internette Arama

Gönderen Konu: Toplum ?çin Atatürk'ten Sonra Gelebilecek 2.?ahsiyet Kim Olabilir ?  (Okunma sayısı 3815 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mod_seval

• Ziyaretçi
Yüzy?llard?r Atatürk'ün büyük ba?ar?s? konu?uluyor bu ülke de.Onun var ettikleri ile ayakta duruyor,ya??yoruz.Atatürk'ün bu ülke için yapt??? bir çok ?ey vard?r,saymakla tükenmez.ßu ülke de onun zekas?n?n,beceresinin,ba?ard?klar?n?n eseridir asl?nda.

Onun ölümünden bu yana Devlet ba??na bir çok insan geldi geçti.Kimi Cumhurba?kan? oldu,kimi ba?bakan,kimisi ise çok farkl? kulvarlar da bir?eyler yapma çabas? içerisine girdi.

ßenim merak etti?im konu ?udur ;

Sizce Atatürk'ten sonra bu ülke de kim gelir ?

Ondan sonra kim toplum için bir?eyler yapm??,sahip ç?km??,yarar sa?lam??t?r.

Atatürk'le k?yas yaparak seçim yapman?z? istemiyorum.Onun yapt?klar? zaten ortadad?r.

Kast?m; onun ölümünden sonra gelen hangi insan?n topluma en az onun kadar yarar? dokunmu?,faydas? olmu?tur.

Ya da ondan sonra topluma bu derece hitap eden,sahip ç?kan,milleti u?runa bir?eyler yapan ba?ka bir önder daha gelmi?midir ? Önder kelimesi biraz fazla belki ama toplum önderi ise söz konusu edilen,olmas? gereken bir söz diye dü?ünmekteyim.

Sizce Ülke ba??na Onun ölümünden sonra böyle biri geldi mi ?

Geldiyse Kimdir ?

Nedenleri ile birlikte (yapt?klar? varsa ?ayet) detayl? ya da konu ba?l?klar? ile ismi yazarken aç?klarsan?z sevinirim..

ßir daha alt?n? çizmek istiyorum ;

Atatürk'le k?yas yapmadan birini dü?ünün.Onun seviyesin de zaten ba?ka bir insan gelmedi,gelemez de.ßu ülke onun eseridir nihayetin de.Onun gibi halk?na hitap eden,çal??an,destek veren,yard?mc? olan ?ahsiyetler kast?m.Onun gibi hitap yönü kuvvetli olanlar demek istiyorum.

Soruma burdan yakla??rsan?z anlat?m?n?z daha aç?k ve k?yass?z olacakt?r.

Seval.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 
SimplePortal 2.3.7 © 2008-2020, SimplePortal