* Anlık üyelerarası ileti

Sohbet kutusu bulunamadı.

* Kullanıcı bilgisi

Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

* Şu an aktif olanlar

• Nokta Ziyaretçi: 5
  • Nokta Gizli: 0
  • Nokta Üye: 0

Çevrimiçi kullanıcı bulunmuyor.

* İstatistikler

• stats Toplam Üye: 28
  • stats Toplam İleti: 658
  • stats Toplam Konu: 290
  • stats Toplam Kategori: 11
  • stats Toplam Bölüm: 58
  • stats En Çok Çevrimiçi: 141

* Son İletiler/Konular

Ynt: Pratik Bilgiler Gönderen: uzumbaba
[19 Mart 2019, 00:44:57]

Ynt: Pratik Bilgiler Gönderen: uzumbaba
[27 Temmuz 2014, 02:07:46]

Pratik Bilgiler Gönderen: uzumbaba
[27 Temmuz 2014, 01:55:14]

Ynt: Ev İşlerinde Basit Öneriler Gönderen: uzumbaba
[29 Mayıs 2014, 23:48:15]

Ynt: Görünmez Kazalar Ve Pratik Önlemler Gönderen: uzumbaba
[17 Nisan 2014, 02:20:37]

* Yönetim

uzumbaba admin uzumbaba
Yönetici

* En Popüler Bölümler

* İnternette ara

internette Arama

Gönderen Konu: Toplum İçin Atatürk'ten Sonra Gelebilecek 2.Şahsiyet Kim Olabilir ?  (Okunma sayısı 3319 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mod_seval

• Ziyaretçi
Yüzyıllardır Atatürk'ün büyük başarısı konuşuluyor bu ülke de.Onun var ettikleri ile ayakta duruyor,yaşıyoruz.Atatürk'ün bu ülke için yaptığı bir çok şey vardır,saymakla tükenmez.ßu ülke de onun zekasının,beceresinin,başardıklarının eseridir aslında.

Onun ölümünden bu yana Devlet başına bir çok insan geldi geçti.Kimi Cumhurbaşkanı oldu,kimi başbakan,kimisi ise çok farklı kulvarlar da birşeyler yapma çabası içerisine girdi.

ßenim merak ettiğim konu şudur ;

Sizce Atatürk'ten sonra bu ülke de kim gelir ?

Ondan sonra kim toplum için birşeyler yapmış,sahip çıkmış,yarar sağlamıştır.

Atatürk'le kıyas yaparak seçim yapmanızı istemiyorum.Onun yaptıkları zaten ortadadır.

Kastım; onun ölümünden sonra gelen hangi insanın topluma en az onun kadar yararı dokunmuş,faydası olmuştur.

Ya da ondan sonra topluma bu derece hitap eden,sahip çıkan,milleti uğruna birşeyler yapan başka bir önder daha gelmişmidir ? Önder kelimesi biraz fazla belki ama toplum önderi ise söz konusu edilen,olması gereken bir söz diye düşünmekteyim.

Sizce Ülke başına Onun ölümünden sonra böyle biri geldi mi ?

Geldiyse Kimdir ?

Nedenleri ile birlikte (yaptıkları varsa şayet) detaylı ya da konu başlıkları ile ismi yazarken açıklarsanız sevinirim..

ßir daha altını çizmek istiyorum ;

Atatürk'le kıyas yapmadan birini düşünün.Onun seviyesin de zaten başka bir insan gelmedi,gelemez de.ßu ülke onun eseridir nihayetin de.Onun gibi halkına hitap eden,çalışan,destek veren,yardımcı olan şahsiyetler kastım.Onun gibi hitap yönü kuvvetli olanlar demek istiyorum.

Soruma burdan yaklaşırsanız anlatımınız daha açık ve kıyassız olacaktır.

Seval.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38